Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavac.org » Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“!
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

Partnerské weby
Zavoláme Vám

Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“!

Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“!

14. 8. 2013, 11:53

Na centrální vysavače už toho bylo napsáno hodně. Lidé, kteří se chystají stavět rodinný dům, už určitě slyšeli o centrálním vysavači, který nikdy nevíří prach, je výkonný a tichý, a že manipulace s lehkou devítimetrovou hadicí je také pohodlnější, než přenášení celého vysavače.

Centrální vysavače doplňky

Málo je ale v povědomí jeho cena. Ta mnohé překvapí, protože se pohybuje u standardního rodinného domu kolem 30.000,- Kč. Tato částka zahrnuje vše: kompletní dodávku včetně práce, vysavačovou jednotku, příslušenství i DPH. Centrální vysavače mají i chytré doplňky a příslušenství, které usnadňují a zrychlují úklid. Na letošním veletrhu FOR ARCH byly společností NEWAG poprvé představeny centrální vysavače Husky aDuovac s vysavačovou hadicí, kterou si uživatel jednoduše vytáhne ze zásuvky, nasadí rukojeť s příslušenstvím a začne vysávat.

Tato novinka, kterou výstižně nazýváme „Hadice ve zdi“, posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Lehká 9metrová hadice je sice pro manipulaci příjemnější, než přenášení celého mobilního vysavače, ale Hadice ve zdi eliminuje i tento malinkatý nedostatek centrálních vysavačů.Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15metrová varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vcucne“ zpátky do zdi. Za tento patentovaný systém si ale bude muset zákazník připlatit částku 15.000,– Kč a více. Kdo bude chtít mít ale nejdokonalejší a nejpohodlnější centrální vysavače ve svém domě, nebude investice litovat. Je potřeba připomenout, že instalace je oproti standardnímu centrálnímu vysavači rozdílná a není možné doplnit stávající systém o speciální zásuvku a hadici. Proto s instalací neváhejte nebo může být pozdě!Mezi další příslušenství, které šetří Váš čas, můžeme zařadit tradiční štěrbinové zásuvky do kuchyňských linek. Dále pod desku linky jde také zabudovat lopatka Drawer Vac, která už nenechá spadnout drobky ani na zem. Novinkou jsou hadice Vroom, které se sami navíjejí do schránky. Ta se instaluje do skříněk kuchyňských linek, do koupelen a do vestavěné skříně na chodbách či v pokojích. Jednoduše vytáhnete hadici, v minutě vysajete vše potřebné a pak se hadice sama navine zpět do skříně. Úklid s Vroomem je ještě rychlejší a pohodlnější, než byl dříve se samotným centrálním vysavačem.Výrobce centrálních vysavačů Duovac a Husky se snaží klást u svých produktů velký důraz na dlouhou životnost, kvalitu použitých materiálů a motorů. Jako jednoduchý důkaz kvality nabízí doživotní záruku na všechny vysavačové jednotky a 5 let na hadice a příslušenství. Doživotní záruka je silný argument pro správný výběr značky centrálního vysavače, který je ještě navíc podpořen příznivými cenami. Základní výkonný a velmi tichý model Husky Flex stojí jen 14.990,– Kč bez DPH a je vhodný pro malé i střední rodinné domy.V nabídce zůstávají i tradiční modely pro suché i mokré sání, kterými se společnost Newag dlouhou dobu odlišovala od svých konkurentů. Nyní ale jen s centrálními vysavači Husky a Duovac už nebudete muset přenášet ani hadici! A to stojí za zamyšlení…


Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavač DuoVac Kompact Počet komentářu: 18
Článek: Proč si zvolit centrální vysavače? Počet komentářu: 8
Článek: Posviťte si na nečistotu ve Vašem obydlí Počet komentářu: 7
Článek: Vysavače zdrojem čistoty Počet komentářu: 7
Článek: Centrální vysavače Beam snadná cesta k úklidu Počet komentářu: 7
Poslední diskuze
Článek: Centrální vysavače Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Princip centrálních vysavačů Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Centrální vysavač DuoVac Kompact Datum posledního komentáře: 11.9.2018
Článek: Výhody centrálního vysávání Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Posviťte si na nečistotu ve Vašem obydlí Datum posledního komentáře: 9.3.2012