Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavac.org » Proč centrální vysavač Husky?
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

Zavoláme Vám

Proč centrální vysavač Husky?

Proč centrální vysavač Husky?

14. 8. 2013, 11:54

Princip centrálního vysavače Husky jednoduše odpovídá na položenou otázku. Přenosný vysavač máme vždy u sebe tam, kde zrovna uklízíme, zatímco centrální vysavače Husky jsou úplně mimo uklízené prostory, většinou v garáži, ve sklepě, nebo jiné nebytové místnosti

Proč centrální vysavač Husky?

Přenosný vysavač vyfukuje vzduch tam, kde se s ním zrovna uklízí. Centrální vysavač je napojen na rozvod trubek v domě, který je rozveden k vysavačovým zásuvkám tak, aby nejčastěji 9m dlouhá hadice centrálního vysavače dosáhla všude tam, kde je potřeba. Z toho plyne, že všechen vzduch, který je nasáván hadicí, odchází potrubím centrálního vysavače až do centrální vysavačové jednotky, kde je přefiltrován a vyfouknut ven mimo dům. Jinými slovy žádný prach, alergeny a ani roztoči se nevrací zpět do uklízených prostor a nevíří se v ovzduší.

Jedná se o jediný úklidový systém, který garantuje 100% efektivitu filtrace i těch nejjemnějších částic bez nutnosti dokazování kvality filtrů, včetně HEPA filtrů, protože nejsou potřeba.

Přenosný vysavač

Ze slova „přenosný“ vysavač je patrné, že ho musíme přenášet po domě, což může být velmi nepohodlné obzvláště na schodech. Ty je téměř nemožné s přenosným vysavačem uklízet. Oproti tomu je hadice centrálního vysavače snadno ovladatelná a na schody se s ní můžete klidně odvážit bez strachu z toho, že vám upadne a rozbije se, nebo že vás bude jenom bolet ruka z přenášení mnohdy velmi těžkého vysavače.


Přenosný vysavač máte stále při sobě a chtě nechtě musíte při úklidu poslouchat jeho motor. Centrální vysavače Husky si předou někde v garáži a při úklidu vás neobtěžuje. K vysávání si můžete pustit pěknou muziku, nebo ostatní členové rodiny mohou sledovat program v televizi.

Přenosné vysavače musí řešit poměr výkonu motoru a hmotnosti. Proto jsou osazeny většinou jednostupňovými vysokootáčkovými motorky, které jsou velmi lehké a vykazují poměrně vysoký airwattový výkon. Centrální vysavače Husky jsou vždy přišroubovány na zdi a hmotnost výrobku není ten nejdůležitější parametr.Proto jsou v těchto centrálních vysavačích použity celokovové až třístupňové turbíny s pracovními otáčkami až 4× nižšími než je tomu u přenosných vysavačů. K počtu otáček motoru je přímo úměrné i jeho opotřebení.Někteří známí výrobci centrálních vysavačů používají tyto vysokootáčkové motory, protože jsou velmi levné, ale to není cesta, kterou by se chtěla ubírat značka Husky.Naopak, pyšníme se tím, že stále držíme průmyslovou kvalitu výrobků, včetně motorů.

Centrální vysavače Husky – spuštění jednotky

U Husky je možné si vybrat ze třech typů spouštění jednotky. Základní, využívající rozvod 24V, zakončený ve vysavačových zásuvkách kontakty, které spojením nakrátko sepnou napájecí okruh centrální vysavačové jednotky. Bezdrátový jednocestný, který spouští jednotku pomocí vysílače a přijímače umístěných v rukojeti hadice a u vysavačové jednotky.Nejmo­dernější je nakonec třetí, patentovaná možnost – tzv obousměrná bezdrátová komunikace Full 2-way wireless, která komunikuje s displejem v rukojeti vysavačové hadice, kam přenáší všechny důležité informace o stavu vysavačové jednotky. Pro naše zákazníky samozřejmě i v češtině.

Husky doživotní záruka na centrální vysavače

Největším hitem pro rok 2010 je nová a bezkonkurenční doživotní záruka na centrální jednotkyHusky a pětiletá záruka na příslušenství. To znamená, že když se vám třeba po 20 letech porouchá motor, my vám dáme náhradní motor zdarma. To už se opravdu vyplatí přemýšlet o konečném řešení úklidu rodinného domu bez starostí s pravidelným nákupem přenosného vysavače, nemluvě u všech výše uvedených výhodách vysavače centrálního. Stále platí naše staré heslo: „ Centrální vysavače Husky, to je tahoun nejen mezi psími plemeny“.

Poslední názory
celkem komentářů: 2
Dobrý den. Je sice pěkné, že zde popisujete důvody proč si k...Terka20. 12. 2011
V Praze působí například firma NEWAG, vyrábějící
diskuze

Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavač DuoVac Kompact Počet komentářu: 18
Článek: Proč si zvolit centrální vysavače? Počet komentářu: 8
Článek: Posviťte si na nečistotu ve Vašem obydlí Počet komentářu: 7
Článek: Vysavače zdrojem čistoty Počet komentářu: 7
Článek: Centrální vysavače Beam snadná cesta k úklidu Počet komentářu: 7
Poslední diskuze
Článek: Centrální vysavače Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Princip centrálních vysavačů Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Centrální vysavač DuoVac Kompact Datum posledního komentáře: 11.9.2018
Článek: Výhody centrálního vysávání Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Posviťte si na nečistotu ve Vašem obydlí Datum posledního komentáře: 9.3.2012