Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavac.org » Seznam článků
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

3 důvody, proč centrální vysavač vítězí nad klasickým a robotickým

Duovac 4Všechny tři uvedené technologie mají jeden společný jmenovatel – úklid domova od prachu a nečistot. Proč je z nich ale centrální vysavač nejlepším řešením? Přečtěte si tři hlavní důvody.


Centrální vysavač HUSKY

Centrální vysavač HUSKYNeviditelný pomocník pro Váš dům


Čistý domov na prvním místě

Čistý domov na prvním místěCentrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.


Vysávání bez nervů

Vysávání bez nervůNechce se Vám za sebou při vysávání neustále tahat šňůru? Kabel, který se stále někam zamotává a plete. Koho by něco takového neotravovalo. A když se to tak vezme – tak za sebou vlastně stále vláčíte celý vysavač. Těžký a hlučný přístroj. Proto jsou tu centrální vysavače Husky. Prach se špínou z místnosti skutečně vysají – ne jako obyčejné vysavače, které tyto nečistoty pouze přemístí z jednoho místa na jiné.


Centrální vysavače Beam

Centrální vysavače BeamCentrální vysavače Beam a Elektrolux jsou jedním z typů centrálních vysavačů na našem trhu. Značky Beam a Elekrolux jsou zárukou vysoké kvality výrobků. Centrální vysavače jsou snadnou cestou k dokonalému a snadnému úklidu.


Proč centrální vysavač Husky?

Proč centrální vysavač Husky?Princip centrálního vysavače Husky jednoduše odpovídá na položenou otázku. Přenosný vysavač máme vždy u sebe tam, kde zrovna uklízíme, zatímco centrální vysavače Husky jsou úplně mimo uklízené prostory, většinou v garáži, ve sklepě, nebo jiné nebytové místnosti


Centrální vysavače Beam snadná cesta k úklidu

Centrální vysavače Beam snadná cesta k úkliduCentrální vysavače Beam a Elektrolux jsou jedním z typů centrálních vysavačů na našem trhu. Značky Beam a Elekrolux jsou zárukou vysoké kvality výrobků. Centrální vysavače jsou snadnou cestou k dokonalému a snadnému úklidu.


Centrální vysavače zkušenosti

Centrální vysavače zkušenostiPlánujete pořízení centrálního vysavače? Vsaďte na renomované výrobky Husky a Duovac. Získáte perfektní výkon, bezkonkurenční záruky a profesionální servis.


Centrální vysavače cena

Centrální vysavače cenaNebojte se ceny centrálních vysavačů. S ohledem na výkon, poskytnuté záruky a uživatelský komfort se jedná o bezkonkurenčního pomocníka.


Nová nabídka na trhu bytového vybavení – centrální vysavače Husky

Nová nabídka na trhu bytového vybavení – centrální vysavače Husky  Dnes již minimum domácností bojuje s prachem a jinými nečistotami bez pomocí vysavače. Práce s vysavačem může být rychlá, a pokud máte vysavač odpovídajícího výkonu a kvality, i příjemná. Pokud vlastníte velký byt, rodinný dům, penzion a podobně rozlehlé objekty, ve kterých je mnoho koberců a čalouněného nábytku, tak jsoue pro Vás centrální vysavače Husky s dostatečným sacím výkonem nutností.


Centrální vysavače

Centrální vysavačeCentrální vysavače jsou výkonnými systémy, které šetří Váš čas i peníze a učiní úklid Vašeho domova snadnějším. Pomohou Vám udržet Vaši domácnost skutečně čistou, bez prachu, alergenů a roztočů. Nečistoty budou skutečně vysáty, ne pouze rozvířeny po místnostech. Také nebudete muset pobíhat s jedním těžkým přístrojem z místnosti do místnosti nebo ho přenášet mezi patry.


Co všechno umí centrální vysavače?

Co všechno umí centrální vysavače?Centrální vysavače mohou nebývale zpříjemnit to, co asi nikdo nemiluje, a to je úklid domácnosti. Pokud si budujete nový dům, či rekonstruujete byt, je jistě dobré brát centrální vysavače do úvahy. Jejich výhody jsou totiž nesporné a pokud se nad nimi zamyslíte takto dopředu, můžete si ušetřit spoustu starostí posléze. Jaké jsou tedy hlavní výhody a co všechno vám mohou centrální vysavače nabídnout?


Centrální vysavače Vám zpříjemní úklid

Centrální vysavače Vám zpříjemní úklidJste již unaveni únavným a zdlouhavým uklízením Vašeho domu? Nebaví Vás stále jen přenášet vysavač mezi místnostmi a vyndávat a zandávat zástrčku do zásuvek v různých prostorách? Pokud si tedy chcete úklid zpříjemnit, centrální vysavače jsou tou pověstnou trefou do černého. Úklid Vám nejen zkrátí, ale také ušetří Vaše záda a nervy. Navíc jsou centrální vysavače mnohem účinnější než vysavače běžné.


Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“!

Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“!Na centrální vysavače už toho bylo napsáno hodně. Lidé, kteří se chystají stavět rodinný dům, už určitě slyšeli o centrálním vysavači, který nikdy nevíří prach, je výkonný a tichý, a že manipulace s lehkou devítimetrovou hadicí je také pohodlnější, než přenášení celého vysavače.


Centrální vysavače - Vždy připraveny

Centrální vysavače - Vždy připravenyOpět se musíte pustit do vysávání. Tento rok jste našli pod vánočním stromečkem zbrusu nový vysavač, doufáte tedy, že vás tato nepopulární činnost začne na stárnoucí kolena bavit. Bohužel monstrum na kolečkách nedrží rovnováhu, překlápí se a jeho šňůra se omotává kolem stolu jako had.


Centrální vysavače Husky nově s hadicí ve zdi

Centrální vysavače Husky nově s hadicí ve zdiCentrální vysavače už jsou mezi majiteli moderních rodinných domů zažité jako standardní vybavení, bez kterého si už ani neumějí představit úklid. Vysávání probíhá v tichosti, ale s velikou sací silou a ani úklid schodiště už není žádný problém. Vše pomáhá zajistit 9m dlouhá a lehká vysavačová hadice, doplněná o účinné nástavce.


Centrální vysavače s hadicí ve zdi

Centrální vysavače s hadicí ve zdiCentrální vysavače jsou velmi populární mezi majiteli novostaveb. Značka Husky se stala průkopníkem tichého a účinného úklidu, při kterém se nevíří žádný prach. Už ani úklid schodiště není problém. Vše pomáhá zajistit 9 metrů dlouhá a lehká vysavačová hadice, doplněná o účinné nástavce.


Zlehčete a zkraťte si svůj úklid

Zlehčete a zkraťte si svůj úklidV dnešní uspěchané době, kdy veškerý svůj čas věnujeme práci, pracovním povinnostem a volný čas, pokud už se nám nějaký podaří vyšetřit se snažíme věnovat rodině či našim přátelům, na úklid už moc energie nezbývá. Všichni a to asi známe velice dobře.


Centrální vysavače Husky – špičková technologie pro Vás

Centrální vysavače Husky – špičková technologie pro VásZvažujete koupi centrálního vysavače a nevíte, pro jaký produkt či značku se rozhodnout? V dnešní době maáte možnost výběru opravdu z velmi širokého spektra produktů a jelikož se jedná o investici na minimálně několik let dopředu, je nutné dobře zvážit i ty nejmenší aspekty centrálního vysavače.


Pohodlně a hygienicky s centrálními vysavači

Pohodlně a hygienicky s centrálními vysavačiCentrální vysavače Husky nabízejí vše, co by nabízet měly: přehledné ovládání pomocí displeje s třemi až osmi ovládacími prvky, soft start (plynulý náběh motoru), automatický oklep, antivibrační závěs, antibakteriální vak a převážná část by-pass – výdechové chlazení. Centrální vysavače společnosti Husky se však mohou pochlubit i něčím navíc, a to zcela bezkonkurenční cenou.


A přece centrálně!

A přece centrálně!„Z věčného luxování mě bolí záda, ale děti trpí alergií, takže pravidelně vysávat prostě musím. Brala bych centrální vysavač Husky, ale už je pozdě!“ Neslyšeli jste náhodou podobný povzdech? Pokud ano, tak vězte, že pozdě není nikdy.


Centrální vysavače Husky – členění podle zatížení

Centrální vysavače Husky – členění podle zatíženíV současné době jsou všechny centrální vysavače Husky vyráběné z hodnotných kovových materiálů, které garantují dlouhou životnost, nepodléhají stárnutí a vynikajícím způsobem odvádějí teplo, tedy aktivně podporují chlazení motorů.


Vysavače, co jsou pro alergiky požehnáním

Vysavače, co jsou pro alergiky požehnánímMáte doma alergické dítě, nebo nějakou tou alergií či dokonce astmatem trpíte sami? Pak je pro vás asi běžné vysáváním hotovým peklem. Proto nám dovolte, abychom vás seznámili s dvěma zajímavými typy výrobků, které vám mohou výrazně ulehčit. Jde jednak o vysavače tzv. centrální, dále pak o ty, které mají vysátou nečistotu nečistotu vodní filtr.


Hadice pro centrální vysavače

Hadice pro centrální vysavačeHadice pro centrální vysavače můžeme rozdělit do dvou základních skupin a to na hadice bez ovládání, které sepnou a vysávají ihned po zasunutí do zásuvky, a hadice s ovládáním, které začnou vysávat až po sepnutí vypínače na rukojeti hlavice. Nyní přichází na trh novinka v podobě hadice zabudované ve zdi, což je výrazný krok směrem k pohodlnému uklízení. Vítejte ve světě, kde vládnou centrální vysavače!


Centrální vysavače a jejich rozvody

Centrální vysavače a jejich rozvodyCentrální vysavače si získávají na obrovské popularitě. Pokud si budujete nebo rekonstruujete domov, je jistě velmi výhodné přemýšlet o jejich zavedení. Centrální vysavače zajistí čistou domácnost, která se bude snadno uklízet. Pokud jste se rozhodli pro centrální vysavače, je třeba se rozmyslet, kam umístíte jejich rozvody a zásuvky.


Aby centrální vysavače dobře sály

Aby centrální vysavače dobře sályTaké se vám zamlouvají centrální vysavače? Není se čemu divit, mají obrovské přednosti. Centrální vysavače pracují bezhlučně, jsou maximálně hygienické a pokud na jejich rozvody myslíte při stavbě domu, pak také skladné a šetří místo. Pro to, aby centrální vysavače pracovaly, jak mají, je třeba si pořídit dobrou centrální jednotku. Jak na to?


Vysavače – jaké jsou novinky?

Vysavače – jaké jsou novinky?Vysavače jsou zde s námi od začátku dvacátého století. Pokud si vzpomenete na první vysavače, asi vidíte krásné lesklé mosazné přístroje, které fungovaly prostě tak, že se připojili do zásuvky a za mocného tahu vysávaly vše, co bylo kolem. Vysavače se od té doby skutečně proměnili a my bychom vám rádi představily dva trháky – vysavače centrální a vodní.


Centrální vysavače...Wow!!!

Centrální vysavače...Wow!!!Hledáte nového spolehlivého pomocníka na úklid Vašeho domova? Už Vás nebaví několikrát denně zametat či luxovat a pak sledovat, jak se špína a prach znovu usazují na podlaze? Chcete si koupit opravdu výkonný a kvalitní vysavač? V tom případě pro Vás máme to nejlepší řešení – centrální vysavače.


Na centrální vysavače myslete již při stavbě domu!

Na centrální vysavače myslete již při stavbě domu!Stavíte nový dům? A nenapadlo vás pořídit si do něj zcela revoluční metodu pro to nejsnadnější uklízení, tedy centrální vysavače? Tento vysavač má celou řadu předností a pokud na jeho pořízení budete myslet již při stavbě domu, ušetříte si mnoho dalších problémů. Vysavače mají celou řadu předností, včetně té, že pomáhají těžkým alergikům!


Vysavače zdrojem čistoty

Vysavače zdrojem čistotyPodlahy je třeba udržovat čisté. Od věků se používá vlhká i suchá údržba. Od druhé poloviny 19. století se objevují vysavače, nejdříve s ručním pohonem, následně elektrickým. Nejvyšší uplatnění nacházejí vysavače pro koberce. Vývoj šel dále zlepšováním vlastností filtračních přepážek a náplní až k vodní pračce. Cílem je nejen čisota povrchu, nýbrž také čistota odpadního vzduchu.


Centrální vysavače a jejich instalace

Centrální vysavače a jejich instalaceCentrální vysavače jsou výkonné přístroje s velmi kvalitními motory, které bývají zavěšeny na stěně mimo obytné místnosti. Od agregátu je pak vedeno speciální plastové potrubí k vysavačovým zásuvkám, které jsou umístěny tak, aby vysavačová hadice dosáhla do všech prostor Vašeho domova.


Proč si zvolit centrální vysavače?

Proč si zvolit centrální vysavače?Centrální vysavače jsou poměrně novým systémem, který Vám usnadní úklid Vašeho příbytku. Určitě jste o jejich existenci již slyšeli, ale možná nevíte, v čem je jejich instalace výhodná. Pokud tedy váháte, zda své domovy vysávat klasickým způsobem, či upřednostnit centrální vysavače, tento článek by Vám měl pomoci.


Jak fungují centrální vysavače?

Jak fungují centrální vysavače?Plánujete výstavbu domu, nebo jeho rekonstrukci? A slyšeli jste o zázraku jménem centrální vysavače? Právě realizovaná stavba nebo rekonstrukce je totiž nejlepší čas, kdy je třeba o nich uvažovat, protože tak centrální vysavače do stavby jednoduše implementujete. Jak centrální vysavače vlastně fungují?


Video proč centrální vysavač

Video proč centrální vysavačVideo o tom proč využít centrální vysavač a jeho praktické využití a možnosti.


Centrální vysavače Husky, to je doživotní záruka

Centrální vysavače Husky, to je doživotní zárukaKvalita výrobků je v dnešní době ovlivněna hlavně použitými materiály. Řada výrobců hledá z hlediska výrobních nákladů co možná nejúspornější řešení a tak se často stává, že se příliš šetří na materiálech, ze kterých je ten či onen produkt vyroben.


Parťák pro úklidové práce nemusí být pouze váš manžel

Parťák pro úklidové práce nemusí být pouze váš manželCentrální vysavač je především nepostradatelným pomocníkem hotelů, ubytoven, firem a konec konců všech zařízení a prostor, kde se klade důraz na čistotu. U nás pomáhá při úklidu již více než deset let a mnozí si bez něj už ani svůj pravidelný úklid neumí představit. Je to jednoduše partner pro těžkou práci, kterou úklid bezpochyby je. Pomáhá i Vám?


Ulevte svým dýchacím cestám

Ulevte svým dýchacím cestámCentrální vysavače neboli systém centrálního vysávání postupně nahrazuje a vytlačuje ze zřetele vysavače klasického střihu. Klasické vysavače i když se je jejich výrobci snaží neustále zdokonalovat a inovovat jednoduše proti centrálnímu vysavači v prostorách domu nemají žádnou šanci.


Efektivní vysávání podle návodu profesionálních hospodyň

Efektivní vysávání podle návodu profesionálních hospodyňProfesionální hospodyně za dobu své kariéry v péči o domácnost nasbíraly cenné rady, jak co nejlépe uklidit svěřené místnosti. Každá Vám doporučí, zaměřit se na prostředky, které svou výkonností pojmou co nejširší škálu nečistot a to v krátké době.


Posviťte si na nečistotu ve Vašem obydlí

Posviťte si na nečistotu ve Vašem obydlíPři běžném úklidu domácnosti se zaměřujeme na standardní úkony, jako je mytí nádobí, utírání prachu a vysávání podlahy. Na větší gruntování se zaměřujeme především v období svátků, kdy jsme schopni vycídit každičký kousek, rozmontovat lustr, blýskáme zrcadla a rodinné stříbro.


Centrální vysavače, kostra moderního obydlí

Centrální vysavače, kostra moderního obydlíVýrobci centrálních vysavačů zaznamenávají nárůst objednávek svých zařízení od českých domácností ve zvýšené míře. Původně novinka ze západu se stává populárnější úměrně s informovaností zákazníků, kteří dokážou ocenit výhody tohoto šikovného systému.


Výhody centrálního vysávání

Výhody centrálního vysáváníKaždý vysavač zabere určitý prostor, kterého není v domě nikdy dostatek. Také manipulace s některými typy vysavačů nebývá pro ženy jednoduchá.


Efektivní úklid? S centrálním vysavačem Duo Vac

Efektivní úklid? S centrálním vysavačem Duo VacPři rozhodování, jakou technologií lze vybavit rodinný dům máme v současné době celou řadu možností. Problém ale může nastat ve chvíli, kdy dojde na pořizovací cenu té či oné technologie.


Centrální vysavače vybírejte s rozvahou

Duovac 3Pokud plánujete nákup centrálního vysavače, rozhlížejte se velmi, velmi pozorně. Proč platit víc, než musíte. Například akční ceny centrálních vysavačů Vám ušetří nejen peníze, protože jejich cena je více než pouze přijatelná ale navíc si ušetříte i čas s výběrem příslušenství. To je totiž s centrálním vysavačem HUSKY v ceně a v prémiové kvalitě. Čtěte dále.


Prostě spousta možností využití - jednoduše

Duovac 2Ačkoli jsou centrální vysavače na našem trhu k dostání již více než deset let, spousta lidí žije v přesvědčení, že centrální vysavač je vhodný pouze do firem a ke komerčnímu využití.


Centrální vysavače DrainVac a Soteco

Duovac 1Vysavače mají za sebou více než stoletý vývoj. Neobejde se bez nich žádná domácnost, zejména když žijeme v prostředí stále více zamořeném prachem a lidé trpí různými druhy alergií a nejrůznějšími civilizačními nemocemi.


Centrální vysavač DuoVac Kompact

Duovac 4Už Vám někdo někdy řekl, že při koupi vysavače pro použití v bytě nemusíte vybírat jen z klasických přenosných vysavačů, ale máte možnost výběru i z vysavačů centrálních? Pokud jste do dnešního dne žili v domnění že centrální vysavač není určen pro byty ale jen pro rodinné domy, je na čase se probrat. Model Duo-Vac Kompact Vás naprosto ohromí.


Kladete si otázky? Známe na ně odpověď.

Kladete si otázky? Známe na ně odpověď.Stále ještě externí pracovníci Vaší firmy tráví dlouhé hodiny nad úklidem prostor za pomoci klasických vysavačů? Spočítali jste si někdy, kolik stojí jejich čas strávený nad tímto způsobem úklidu? Přemýšlíte, jak by se dal tento čas zkrátit? Přemýšlíte, jak jejich práci zefektivnit? Pokud ano tak čtěte dál. Dozvíte se, že na Vaše otázky odpověď je a že to jde.


Princip centrálních vysavačů

Duovac 1Centrální vysavače nejen že skvěle uklidí, ale také podporují vaše zdraví. Při vysávání totiž nedochází k víření prachu jako u klasických vysavačů. Také nemusíte tahat těžký vysavač. Vysávání nikdy nebylo tak snadné, aby ho zvládly i malé děti.


Proč si pořídit centrální vysavač?

Proč si pořídit centrální vysavač?V tomto případě nadpis mluví za vše. Zajímá vás, jaké jsou výhody a technické specifikace centrálního vysavače, pro jakou domácnost či budovu se hodí a jak při jeho výběru postupovat? Tak to jste tady na správné adrese.


Centrální vysavače – historie delší, než se zdá

Centrální vysavače – historie delší, než se zdá Asi málokdo z běžných uživatelů klasických domácích vysavačů tuší, že jejich objemnější příbuzný, tedy centrální vysavač, oslavil v minulém roce už půlstoletí od svého úspěšného uvedení na trh


Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavač DuoVac Kompact Počet komentářu: 18
Článek: Proč si zvolit centrální vysavače? Počet komentářu: 8
Článek: Posviťte si na nečistotu ve Vašem obydlí Počet komentářu: 7
Článek: Vysavače zdrojem čistoty Počet komentářu: 7
Článek: Centrální vysavače Beam snadná cesta k úklidu Počet komentářu: 7
Poslední diskuze
Článek: Centrální vysavače Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Princip centrálních vysavačů Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Centrální vysavač DuoVac Kompact Datum posledního komentáře: 11.9.2018
Článek: Výhody centrálního vysávání Datum posledního komentáře: 20.12.2011
Článek: Posviťte si na nečistotu ve Vašem obydlí Datum posledního komentáře: 9.3.2012